• الزام فروشگاههای حوزه IT به عضویت در نظام صنفی رایانه‌ای

    کد: 8328
    تاریخ: ۱۳۹۲/۰۵/۲۶
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 1321
    وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالان صنعت IT علی الخصوص فروشگاهها را به عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ملزم نمود.

     

    وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالان صنعت IT علی الخصوص فروشگاهها را به عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ملزم نمود.

    در نامه‌ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ابلاغ نموده، کلیه فعالان صنفی این حوزه به ویژه فروشگاه‌ها برای حضور و اخذ مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانه‌ای ملزم شده‌اند.

    در این نامه آمده است: پیرو نامه شماره 95593/60 مورخ 5/4/91 در خصوص همکاری با نظام‌های صنفی رایانه‌ای تاکید می‌گردد، نظام‌های یادشده حسب ماده 12 قانون پدیدآورندگان نرم‌افزار مصوب 1379 و همچنین حسب آیین نامه تشکیل نظام‌های صنفی رایانه‌ای مصوب تیرماه 1383 هیات محترم وزیران در 23 استان تشکیل گردیده و اقدامات لازم برای تشکیل آن در سایر استان‌ها در حال انجام است.

     لذا ضمن تاکید بر موارد مطروحه در نامه فوق‌الذکر، شایسته است ضمن توجیه کارشناسان ذیربط، اهتمام به همکاری لازم با نظام‌های یادشده صورت پذیرفته و فعالان صنفی این حوزه به ویژه فروشگاه‌ها برای حضور و اخذ مجوز فعالیت از این نظام ملزم گردند.

    شایان ذکر است وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال گذشته نیز طی نامه‌ای فعالان صنفی این حوزه را برای حضور و اخذ مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانه‌ای به منظور افزایش میزان مشارکت و حضور ایشان در عرصه تصمیم و آرای این نهاد صنفی تشویق نموده بود.

     فایل پیوست
     
    280192.pdf69.3  کیلوبایت
    SM02.pdf83.5  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان زنجان می باشد.
مجری: پورتال سامان