• پیش ثبت نام الکامپ بیست و پنجم دوم اردیبهشت آغاز می شود

    اطلاعیه شماره یک الکامپ منتشر شد

    کد: 26433
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
    منبع خبر: استانها
    تعداد بازدید: 361
    بر اساس اطلاعیه شماره یک الکامپ، پیش ثبت نام بزرگترین رویداد فناوری-تجاری کشور از دوم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

     

    پیش ثبت نام بزرگترین رویداد فناوری-تجاری کشور (دوره 25) ازساعت ۹ صبح دوم اردیبهشت ماه در سامانه iran-elecomp.com آغاز خواهد شد. بدیهی است همچون ادوار گذشته اولویت در پیش‌ثبت‌نام در جانمایی و اختصاص غرفه موثر خواهد بود.

    نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد  ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. 
    نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری  مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
    دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.
    سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی #آینده_بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.  
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان زنجان می باشد.
مجری: پورتال سامان