• آغاز فراخوان حمایت از طرح های فناورانه

    آغاز فراخوان حمایت از طرح های فناورانه

    کد: 16459
    تاریخ: ۱۳۹۳/۱۱/۰۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1609
    مهندس هاشمی معاون فناوری و امور بین الملل از آغاز فراخوان حمایت از طرح های فناورانه خبر داد .

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات؛ مهندس هاشمی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد، به منظور ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات(ICT) کشور، حمایت و کمک به رونق کسب و کار و تولید و ایجاد زمنیه صدور خدمات فنی و مهندسی،از طرح های تحقیقاتی، توسعه‌ای و اشتغال‌آفرین، در راستای ماموریت ها، اهداف و اولویت های وزارتخانه به صورت پرداخت تسهیلات از محل وجوه اداره شده حمایت کند. لذا از کلیه صنعتگران، شرکت ها و فعالان غیر دولتی این حوزه درخواست می شود ضمن مراجعه به وبگاه وزارتخانه به نشانی WWW.ict.gov.ir نسبت به ارائه طرح، تکمیل کاربرگ در بخش فراخوان طرح های فناورانه و ارسال مستندات مربوط اقدام کنند.

    وی ادامه داد: بنگاه ها، مراکز و افراد حقوقی غیر دولتی در چهار رسته تخصصی زیر می توانند تقاضای دریافت تسهیلات کنند که عبارتند از: تولید و توسعه تجهیزات در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات(ict)، تولید و توسعه نرم افزار، تولید و توسعه محتوا و خدمات و تولید و توسعه در زمینه امنیت اطلاعات.
    مهندس هاشمی در خصوص محورهای حمایت در هر بخش گفت: محورهای تحقیق و توسعه، محورهای توسعه کسب و کار، و محورهای صادارت محصولات و خدمات مد نظر هستند.
    لازم به ذکر است طرح های پیشنهادی در یکی از کارگروه های تخصصی مرتبط به هر رسته ارزیابی شده و در صورت احراز شرایط لازم مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
    برای ثبت نام  اینجا را کلیک فرمایید.

     

     فایل پیوست
     
    flow chart.docx73.12  کیلوبایت
    farakhan vam 931017 v2 sal (1).docx25.83  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان زنجان می باشد.
مجری: پورتال سامان